ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7093205
nr 709 3205
oval, Gustaviansk stil, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 17:04:49
Den Gustavianska stilen